آموزش رباتیک - صنایع رباتیک ایران

صنایع رباتیک ایران بزرگترین مجری آموزش رباتیک در کشور

در همه کشورهای جهان آموزش و پرورش همواره از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و همیشه مورد توجه دولتمردان و مسئولین میباشد و نگاه به این مهم همواره سرمایه گذاری مطمئنی به شمار می آید.

اکنون که رشد علوم در حال شتاب گرفتن است برخواستن فرزندان از خواب غفلت امری ضروری است که توجه و نگرانی خانواده ها نیز در هدایت فرزندان ایران زمین را میطلبد.

در دورانی از تاریخ حیات، هدف تربیت، آسان و محدود بود و خانواده ها همه نیازهای تربیتی را تأمین می‌کردند. ولی وسعت و تنوع الزامات و ضرورت‌های تربیتی کم کم به آنجا رسید که خانواده دیگر توانایی لازم برای تربیت و آموزش را نداشت و نیاز آمد که مسئولیت سازندگی نسل جوان به افرادی برتر و شایسته‌تر و نخبه تر از مردم عادی محول شود.

این توجه عمومی و وسعت نیازها سرانجام به پیدایش نهادهای مخصوص (مدرسه) منتهی شد. آموزش و پرورش در این نهادها به همراه انسان رشد کردند.

نسل‌هایی که در مدارس قدیم فقط به یادگیری خواندن و نوشتن و حساب کردن می‌‌پرداختند جای خود را به نسل‌هایی سپردند که در محیط‌های سازمان‌یافته آموزش و یادگیری طبق برنامه‌های منظم در جریان آموزش و پرورش عمومی، فنی و تخصصی مورد نیاز جامعه قرار می‌گیرند.

هم اکنون که علومی همچون کامپیوتر ، رباتیک و … در حال اوج گیری میباشند و ضرورت یادگیری آنها کاملا احساس میشود

صنایع رباتیک ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده رباتهای آموزشی در کشور و همچنین گسترده ترین شبکه آموزش رباتیک ایران در حال برگزاری کلاسهای آموزش رباتیک در سنین مختلف توسط نمایندگان خود در سراسر کشور تهران مشهد شیراز کرمان اصفهان زاهدان کرج تبریز قم ایلام زنجان و اکثر شهرها میباشد که آموزشها نیز قابل فهم ویژه هر رده سنی طراحی گردیده است.

جهت همکاری نام نام خانوادگی، رشته و مقطع تحصیلات و ایمیل خود را به شماره 5000248554 پیامک نمایید. 

آموزش رباتیک نمایندگی صنایع رباتیک ایران