خرید و فروش ربات کوچولوی من - صنایع رباتیک ایران

خرید فروش ربات کوچولوی من و محصولات صنایع رباتیک ایران

همانطور که مستحضرید یادگیری کودکان در سنین پایین بدلیل دور بودن از اضطراب و نگرانی های عمومی ، در سطح بالایی قرار دارد لذا صنایع رباتیک ایران در راستای آشنایی کودکان با علوم روز ،  طرح سراسری آموزش رباتیک را همچون برخی جوامع پیشرفته و در حال توسعه در کشور برگزار مینماید.

کلیه قطعات لازم در اختیار کودک قرار گرفته که می تواند با استفاده از آموزشهای تصویری موجود در پکیج یک ربات ساده بسازد و همچنین توانایی ساخت منجنیق ، ماشین و با توجه به تنوع سازه ها و ایجاد خلاقیت و بکارگیری قدرت تخیل ذهن کودک می تواند سایر اشکال را طراحی  نماید .

شایان ذکر است با توجه به نیاز فرزندان آموش های پنج ربات در یک بسته آموزشی  ویژه  کودکان در لوح های فشرده جداگانه بصورت رایگان به پکیج اضافه شده است که این مهندس کوچولو را از ربات کوچولوی من متمایز می کند .

 

قابل فروش در فروشگاه های معتبر سراسر کشور ( فروشگاه های اسباب بازی ، لوازم التحریرها و… )

تعرفه کلیه محصولات ( ربات کوچولوی فوتبالیست من ، ربات کوچولوی جنگجو ، ربات کوچولوی آتش نشان ، ربو برد ، تکنو ربو ) یکسان میباشد 73.000  تومان

جهت خرید هر یک از محصولات صنایع رباتیک ایران کد 8 را به سامانه 5000248554  پیامک نمایید تا واحد فروش در اسرع وقت جهت ثبت سفارش اقدام لازم را صورت دهد. سئوالات خود را میتوانید از طریق شماره تلفن 09150105002 مطرح نمایید.

ربات کوچولوی من,ربات کوچولو,صنایع رباتیک,رباتیک

 

ربات مهندس کوچولوی من و آموزشها :

 

. آموزش ساخت ربات ویژه کودکان به همراه کلیه قطعات لازم

. آموزش ساخت منجنیق و تله کابین

. آموزش الفبای فارسی وکامپیوتر ویژه کودکان

. آموزش اعداد و رنگ ها

. آموزش اشکال هندسی و شبانه روز

. تقویت حافظه

. بازی وسرگرمی

ربات مهندس کوچولوی من(صنایع رباتیک ایران)

ربات کوچولوی من و مهندس کوچولو :

همانطور که در بالا گفته شد دلیل متمایز کردن پکیج ربات مهندس کوچولوی من از دیگر محصولات آموزش ساخت پنج ربات در یک بسته آموزشی بصورت فیلمهای تصویری میباشد که یادگیری بچه ها را به حداکثر میرساند کلیه هموطنان عزیز میتوانند جهت بالا بردن خلاقیت در فرزندان وشکوفایی هرچه بیشتر استعدادهایشان از این بسته استفاده مطلوب داشته باشند

eeg

 

ربات کوچولوی فوتبالیست من

با استفاده از قطعات موجود در مهندس کوچولو من میتوانید یک ربات کوچولوی فوتبالیست ساخته ، که دانش آموزان و کودکان میتوانند با این ربات با یکدیگر مسابقه دهند ، همانطور که میدانید این بسته آموزشی بسیار مهیج  و پرطرفدار میباشد والبته تا کنون  بیشترین استقبال در مهد کودک ها و پس از آن در مدارس صورت گرفته است.

دارای قطعات مکانیکی از جمله موتور ، گیربکس ، برد کنترل ، سازه های مکانیکی ازجمله یک شوتر فوتبالیست و دیگر قطعات موجود .

ربات کوچولوی فوتبالیست من

ربات کوچولوی آتش نشان

همانطور که از نامش مشخص است وظیفه این ربات مهار آتش است در واقع دانش آموزان میتوانند با ساخت ربات کوچولوی آتش نشان آتش کوچکی همچون یک شمع را خاموش نمایند. که قطعات مورد نیاز آن (موتورها ، سازه های مکانیکی متنوع از جمله یک ملخک برای تولید باد و…) نیز در بسته مهندس کوچولوی من موجود میباشد.

معمولا از این بسته جهت آموزش ساخت ربات آتش نشان وچند ربات دیگر به دانش آموزان زیر هفت سال و بالای هشت سال  استفاده میشود.

ربات کوچولوی آتش نشان

ربات کوچولوی آتش نشان