صنایع رباتیک ایران

صنایع رباتیک

صنایع رباتیک ایران بزرگترین تولید کننده رباتهای آموزشی معرفی شد

 

اگر داشتن فکر واندیشه مثبت بهترین راه حل و کارساز بود باید همه انسانها در همان کودکی اسب های کوچک داشته و حال نیز زندگی ایده آل و رویایی داشته باشیم ، که هر موفقیت بزرگ با عمل بدست می آید.

در مراسم افتتاحیه چهارمین کارگاه تولید برای دومین سال متوالی ، صنایع رباتیک ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده رباتهای آموزشی  معرفی گردید.

که البته امید است باتوجه به جامعه هدف تعیین شده بتوانیم در نیمه دوم سال آینده باهمکاری ومساعدت وزارتخانه های مربوطه ، محصولات را به کشورهای آسیای میانه نیز صادر نماییم.

مهندس حسینی در این مراسم یادآور شد که برخی نمایندگان عزیز تهران وشیراز نیز با کسب نشان افتخار از صنایع رباتیک ایران به عنوان چهره های برجسته علمی در کشور معرفی خواهند شد ، لازم به تذکر است دیگر نمایندگان که دارای مدارک ثبت اختراع میباشند نیز در دستور کار جهت تقدیر هستند که در مراسم آتی حتما نگاه ویژه ای صورت میپذیرد.

 

همکاری

 

صنایع رباتیک وهمکاران

کلیه شرکتهای رباتیک میتوانند با شرایط ویژه با صنایع رباتیک ایران همکاری ویژه ای نمایند.

مزایای همکاری :

. تایید آن شرکت از سوی صنایع رباتیک ایران

. درج نام و لوگوی شرکت در سایت

. تبلیغات در سایتهای معتبر کشور

. فروش قطعات با قیمت عالی البته بصورت عمده

 

صنایع رباتیک و نمایندگان

صنایع رباتیک ایران بستری امن برای کلیه نمایندگان و فعالان عرصه رباتیک در سراسر کشور را فراهم نموده که امید است با سعی و کوشش بیشتر هم از سود مالی بشتر وهم در برند سازی هرچه تمام تر در نقاط مختلف کشور گام برداریم که در تمام مراحل از همان ابتدای دریافت  مجوز نمایندگی تا انتها از حمایت و پشتیبانی کامل بهرمند خواهند گردید.

با توجه به رشد روز افزون علم رباتیک و استقبال عمومی در این زمینه و بازده فراوان آموزش ساخت ربات طی یک سال گذشته حجم درخواستها به مقدار قابل توجهی افزایش یافته است. این موضوع نوید بخش ایجاد فضایی خوب در این زمینه می باشد اما متاسفانه طی چند سال گذشته افزایش تحریم های بین المللی علیه کشور عزیزمان بسیاری از شرکتهای فعال در این زمینه را با مشکلات عدیده مواجه کرده است.
خوشبختانه صنایع رباتیک ایران توانسته است با استفاده از دفاتر قانونی خارج از کشور و کسب گواهی رسمی این مشکل را حل نماید و این نوید به شما داده می شود که دیگر  انواع موارد تحریمی نباشید.
باتوجه به این رشد چشمگیر در سال گذشته، سیاست صنایع رباتیک در سال جدید توسعه این فضا و فرهنگ در ایران و گسترش همکاری با تمامی فعالان عرصه رباتیک می باشد. در همین راستا جهت حمایت از فعالان این عرصه سرویس ها متعددی را ارائه می نماید و شما می توانید از خدمات حمایتی در این زمینه بهره مند گردید.
پس اکیدا توصیه می شود بصورت مستقیم  از خدمات صنایع رباتیک ایران استفاده نمایید تا با این روش ثبات کاری شما حفظ گردد و بتوانید از خدمات حمایتی بهره مند گردیده و با توجه به ثبات بالای این حوزه فعالیت خود را در این زمینه گسترش دهید.

 

سخن