طرح استعدادیابی دانش آموزان (۱۳۹۵/۱۱/۰۵) - شرکت صنایع رباتیک ایران

طرح استعداد یابی دانش آموزان (۱۳۹۵/۱۱/۰۵)

با سلام و احترام

نمایندگان عزیز همواره به این نکته توجه کنید زمانی که شما با مدیران مراکز مذاکره میکنید فقط از مزیتهای دوره رباتیک و هزینه های آن صحبت نکنید چراکه مدیران تصور میکنند شما تنها بفکر برگزاری کلاس و درآمدزایی خود هستید و این ذهنیتمنفی باعث میشود که با شما بخوبی همکاری نکنند

اما وقتی بحث استعدادیابی و برگزاری کلاس مطرح میشود بیشتر به ارزش علمی کار شما پی میبرند و آن وقت مشتاقانه از شما استقبال میکنند.

برای هدفمند کردن هر چه بیشتر دوره های رباتیک دانش آموزی یکی از کارهایی که نمایندگان برای شروع کار باید انجام دهند اجرای طرح استعدادیابی دانش آموزان است.

هدف این طرح شناسایی دانش آموزانی است که در زمینه های مکانیک و فنی مستعد هستند تا خانوادهایشان و مسئولین مدارس و مهمتر از همه خودشان بدانند و استعدادهایشان را بهتر شناخته و در آینده بتوانند مسیر تحصیلی و شغلی خود را انتخاب کنند.

البته منظور از این طرح این نیست که کلاسهای رباتیک برای افرادی که در این زمینه استعداد دارند برگزار کنیم        بلکه اینکار به این منظور انجام میشود تا خانواده ها با دید بازتری از این کلاسها استقبال کنند

و حتی بچه هایی که قبول نشوند اگر علاقمندند میتوانند ثبت نام کنند تا از سنین پایین دانش و مهارت لازم را کسب کنند و توانایی های خود را پرورش دهند.

و من الله التوفیق و توکلان