- شرکت صنایع رباتیک ایران

چرا در مهدکودک ها بهتر میتوان فعالیت رباتیکی انجام داد؟ (۱۳۹۵/۱۲/۱۷)

شرکت صنایع رباتیک ایران برای کودکان زیر ۶ سال دو پکیج طراحی کرده است که یکی مهندس کوچولو جهت آشنایی بچه ها با سازه های رباتیک است و خلاقیت کودکان را تحریک میکند.

و دیگری پکیج ربات کوچولوی فوتبالیست است که بچه ها در طی کار با آن به اصول مکانیکی ربات آشنا میشوند و میتوانند ربات های جذاب فوتبالیست، آتش نشان، جنگجو، تله کابین و منجنیق و بسیاری موارد دیگر را بسازند.

هیجان انگیز بودن و جالبی این پکیج ها دلیل اصلی تمایل کودکان زیر ۷ سال به کلاسهای رباتیک است.

از طرفی به دلیل خصوصی بودن مهدکودک ها، مدیران مهدکودک دست بازتری در برگزاری کلاسها دارند چرا که سازمان بهزیستی نسبت به آموزش و پرورش مشتاق تر است.

از آنجایی که اوقات بچه ها در مهدکودکها با آموزشهای جذاب و بازی گذرانده میشود آموزش رباتیک بهترین گزینه برای مدیران است تا هم برنامه ریزی مفیدی برای بچه ها داشته باشند و هم جنبه تبلیغاتی خوبی برای مهدکودک خصوصی اش شود.

ازین رو مدیران مهدکودکها با کمال میل از کلاسهای رباتیک استقبال میکنند.

از طرفی هم هزینه پکیج های مناسب کودکان پایین تر است و خانواده ها به راحتی از پس هزینه های آن برمی آیند و دوست دارند که کودکانشان در این کلاسها ثبت نام کنند.

پیشنهاد ما این است که در مرحله اول پکیج ربات کوچولوی فوتبالیست را به مدیر مهد ارائه دهید که البته اگر با قیمت آن موافقت نشد مهندس کوچولو را پیشنهاد کنید که قیمت پایین تری دارد.

همانطور که قبلا هم گفته شد آقایان بهتر است به همراهی یک خانم به مهدکودک ها مراجعه کنند.

ومن الله التوفیق و توکلان