اعطای نمایندگی رباتیک - صنایع رباتیک ایران

اعطای نمایندگی رباتیک

 

پیشنهاد نمایندگی آموزش رباتیک به فارغ التحصیلان و دانشجوها تکمیل فرم درخواست نمایندگی(کلیک کنید)

نمایندگی رباتیک صنایع رباتیک ایران بزرگترین تولیدکننده رباتهای آموزشی در کشور

اعطای نمایندگی رباتیک دانش آموزی

صنایع رباتیک ایران در سراسر کشور بمنظور گسترش فرهنگ رباتیک طبق ابلاغیه شماره ۱۰۰۰۰/۴۹۵۵۷/۲۲۴۴۱۳۱ در سال جاری  در تمام شهرها نماینده فعال میپذیرد که پس از درخواست نمایندگی رباتیک از طریق ارسال مشخصات خود به سامانه صنایع رباتیک ایران ویا تسلیم رزومه وارد مراحل اخذ نمایندگی خواهند شد. پس از آن کارشناسان مربوطه جهت ارائه توضیحات لازم تماس خواهند گرفت و متقاضیان را جهت تکمیل فرم درخواست نمایندگی هدایت خواهند نمود و با بررسی شرایط اولیه در صورت احراز صلاحیت عزیزان میتوانند به عنوان نماینده صنایع رباتیک ایران مشغول به فعالیت شوند.

صنایع رباتیک ایران از کلیه فارغ التحصیلان و دانشجویان علاقمند به فعالیت آموزشی در مدارس و مهدکودک ها در سراسر کشور دعوت به همکاری می نماید، متقاضیان پس از اخذ نمایندگی می توانند به عنوان مجری برگزاری کلاس های رباتیک در شهر محل سکونت خود مشغول به فعالیت شوند.

– بدون نیاز به دفتر کار

-پرستیژ کاری مناسب

– در آمد عالی

– پشتیبانی کامل از نمایندگان صنایع رباتیک ایران

– بصورت تمام وقت یا پاره وقت

جهت کسب اطلاعات بیشتر از روند اخذ نمایندگی اینجا کلیک نمایید.

 

اخذ نمایندگی رباتیک آراد

 

پس از اخذ نمایندگی رباتیک در مدارس

برای آشنایی لازم نمایندگان پس از اخذ نمایندگی رباتیک از سوی صنایع رباتیک ایران مجوز نمایندگی و همچنین لوح فشرده آموزشی تصویری به همراه پکیج نمونه که دارای قطعات ساخت ربات از جمله سازه ها ، برد درایور ، موتور ، گیربکس ودیگر قطعات مورد نیاز آموزشی ترم اول ارسال خواهد شد.

پس از دریافت پکیج آموزشی و مجوز صادره ، مدیریت نمایندگی صنایع رباتیک ایران با نمایندگی(نماینده محترم) تماس گرفته و ضمن ارائه توضیحات لازم وعرض تبریک جهت ورود به بزرگترین خانواده رباتیک کشور ، ایشان را در شروع به فعالیت در شهر خود هدایت مینماید.

نمایندگی رباتیک در اصفهان

 

مجوز نمایندگی رباتیک

مجوز نمایندگی رباتیک از سوی صنایع رباتیک ایران با درج  کد رسمی نمایندگی ، که نمایندگان را در سراسر کشور متمایز میسازد و به هر نماینده یک کد تعلق میگیرد و از کلیه مسئولین مربوطه شهری و استانی درخواست همکاری با نماینده را خواستار شده است.

دفتر مرکزی صنایع رباتیک ایران