اعطای-نمایندگی-رباتیک-در-زمینه-آموزش-و فروش

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اعطای-نمایندگی-رباتیک-در-زمینه-آموزش-و فروش

اعطای نمایندگی رباتیک در زمینه آموزش و فروش توسط شرکت صنایع رباتیک ایران بزرگترین تولید کننده ربات های آموزشی در کشور

برگزار کننده کلاس ها و مسابقات رباتیک در شهرها و حتی روستاهای سراسر ایران با اعطای نمایندگی آموزشی به دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقه مند به حوزه رباتیک دانش آموزی

با توجه به گستردگی علم رباتیک و توجه روزافزون خانواده ها به آموزش فرزندانشان و آماده سازی آنها برای آینده ای رباتیکی و هم چنین علاقه مندی کودکان و نوجوانان به ساخت رباتهای هوشمند و حرفه ای، شرکت درصدد افزایش تعداد نمایندگی های خود در جای جای ایران اسلامی می باشد.

لذا از تمامی دانش جویان و فارغ التحصیلان تمامی رشته ها به ویژه رشته های مهندسی که به امر تدریس به کودکان و نوجوانان علاقه مندند و خواهان شغلی پردرآمد و در عین حال ساده و جذاب می باشند دعوت به همکاری به عمل می آید.

نیازی به سابقه کار و یا تخصص خاصی نیست چرا که تمامی نکاتی را که برای کار باید بدانید را به شما آموزش خواهیم داد.

تنها کافیست با شماره 09150105007 تماس حاصل نمایید.

 

اعطای نمایندگی رباتیک ایران نادکو آراد میسان روبوفا ربات ساز

نمایندگی شرکت های رباتیک آراد میسان نادکو

با توجه به زیر ساخت های موجود بسیار بزرگ صنایع رباتیک ایران از کلیه شرکت های متوسط و کوچک همچون آراد، میسان نادکو و دیگر شرکت ها دعوت به همکاری میشود.

کلیه نمایندگی هایی که در شهرهای بزرگ مثل تهران مشهد اصفهان شیراز تبریز اهواز و …، همچنین دیگر شهرهای کم جمعیت ایران که با توجه به تعداد بسیار بالای آنها از نام بردنشان اجتناب می کنم.

همانطور که تمام دوستان میدانید از جنبه های مختلف اعطای نمایندگی رباتیک ایران برایتان پرسود خواهد بود، حال قطعا باید گفت این موارد چیست؟

مورد اول که در اخذ نمایندگی رباتیک دانش آموزی بسیار مهم است پشتیبانی از نمایندگان است، افراد با تجربه کاملا درک می کنند اهمیت این موضوع را، چرا که پیوسته با آن درگیر هستند.

نکته بعدی که برای همه اولویت ویژه ای دارد قیمت هر محصول و کالاست که باید قیمت پکیج ریاتیک علاوه بر مناسب بودن قابل رقابت نیز باشد.

اعطای نمایندگی رباتیک ایران
اعطای نمایندگی رباتیک ایران جهت برگزاری کلاس های رباتیک
اعطای نمایندگی رباتیک ایران جهت برگزاری کلاس های رباتیک در سراسر کشور به دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقه مند به حوزه کار با کودکان و دانش آموزان
فهرست